İçeriğe geç

Müzik Onair 2019 En İyi Üniversite Radyosu Ödülü!

İki sene önce büyük heyecanla kurulan ve yayına geçen Üsküdar Üniversitesi Radyosu (@uuradyo) 4. #MüzikOnAirÖdülleri’nde “2019’un En İyi Üniversite Radyosu” seçildi.
“Şahan’la Hiphop Time” programıyla ilk yayıncısı olduğum radyonun bu kadar kısa bir süre içinde böyle bir ödülü alması büyük başarı. Rap müzik henüz ana akımda bile tam anlamıyla yer almaya başlamamışken bir üniversite radyosunda Rap müzik çalmaya izin veren Tahsin Aksu’ya ve bu programı yapmam da yardımcı olan Emrah Korkunç olmak üzere oy veren herkese çok teşekkür ediyorum. Daha nice ödüllere inşallah.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Ne güzel bir his be! İki sene önce büyük heyecanla kurulan ve yayına geçen Üsküdar Üniversitesi Radyosu (@uuradyo) 4. #MüzikOnAirÖdülleri’nde “2019’un En İyi Üniversite Radyosu” seçildi. “Şahan’la Hiphop Time” programıyla ilk yayıncısı olduğum radyonun bu kadar kısa bir süre içinde böyle bir ödülü alması büyük başarı. Rap müzik henüz ana akımda bile tam anlamıyla yer almaya başlamamışken bir üniversite radyosunda Rap müzik çalmaya izin veren @tahsinaksuu’ya ve bu programı yapmam da yardımcı olan @emrah.korkunc olmak üzere oy veren herkese çok teşekkür ediyorum. Daha nice ödüllere inşallah. 🙏🏼🥇🏆 #TürkçeRap #HiphopTime #ÜsküdarÜniversitesi #Radyo

Şahan Şengül🎙 (@sahansengul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Tarih:Paylaşılanlar